Vitajte na stránkach TJ Sokol Jakubova Voľa

 

 



 

Jeseň:2017   Pol.  
Lipany B-Jakubova Voľa
 Góly:R.Andreanský,P.Futej
3:2 2:1  
Jakubova Voľa-Poloma
Góly:,P.Futej,Vlastny

 
2:3 1:2  
Jakubovany-Jakubova Voľa
Góly:R.Andreanský 2
5:2 3:1  
Jakubova Voľa-Jarovnice 0:0    
Jakubova Voľa-Medzany
Góly:T.Futej
1:1 0:1  
Hubošovce-Jakubova Voľa
Góly:R.Andreanský 2
1:2 0:2  
Brezovica-Jakubova Voľa 6:0 3:0  
Jakubova Voľa-Krivany 0:1 0:0  
       

 

Naši strelci  
Richard Andreanský 5
Peter Futej 2
Tomaš Futej 1
 
Tabuľka 8.B LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV
 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
K
+/-
FP
1   TJ Družstevník Jakubovany 8 6 1 1 25:10 19 10 4 8.4
2   FK ROMA Jarovnice 8 5 2 1 18:10 17 9 5 15.6
3   I. FK Krivany 8 5 1 2 19:12 16 8 4 16
4 ŠK Odeva Lipany B 8 3 2 3 10:11 11 7 -4 16
5 FK Požiarnik Medzany 8 3 2 3 15:19 11 6 -1 24.6
6 FK TJ Sokol Brezovica 8 3 1 4 21:13 10 5 1 24.2
7   TJ PODHORAN POLOMA 8 3 1 4 14:20 10 4 -2 16.4
8 TJ Sokol ŠM Jakubova Voľa 8 1 2 5 9:20 5 3 -7 16.8
9   OFK STRÁŽAN Hubošovce 8 0 2 6 7:23 2 2 -7 7.8
10   FK Javorina Krásna Lúka (odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 1

 


 
 
 
Stolný Tenis:
OSTZ Sabinov - 5. liga, muži 2017/2018
Export do PDF Export do MS Excel Tisk
PDF Excel Tlač
Tabuľka súťaže po  kole - 5.Liga Muži
Poradie   Mužstvo Stret. Výhry Remízy Prehry Skóre Body
1. Postupující Jakovany A 11 11 0 0 155:43 33
2.   Š. Dravce A 11 9 1 1 140:58 30
3.   Dubovica A 11 8 0 3 125:73 27
4.   Jakubova Voľa A 11 7 1 3 123:75 26
5.   Kamenica A 11 7 0 4 110:86 25
6.   Šarišské Michaľany C 11 6 0 5 103:95 23
7.   STK Torysa B 11 5 1 5 107:91 22
8.   Krivany A 12 5 0 7 100:116 22
9.   Sabinov B 11 3 2 6 93:105 19
10.   TJ Pečovská N.Ves A 11 4 0 7 68:130 19
11.   STK Lipany B 11 2 1 8 58:138 16
12.   Dubovica B 11 1 0 10 58:140 13
13.   Sabinov C 11 0 2 9 54:144 13
 
5.Liga Muži
Číslo Kolo Datum Mužstva Výsledek Body Status Rozhodčí
3 1 So 30.9.2017
17:00
Jakubova Voľa ASabinov C 17 : 153 : 5 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
13 2 So 7.10.2017
17:00
STK Lipany BJakubova Voľa A 3 : 1514 : 46 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Triščik Ján
16 3 So 14.10.2017
17:00
Jakovany AJakubova Voľa A 11 : 738 : 27 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Dujava Marián
28 4 So 21.10.2017
17:00
Dubovica AJakubova Voľa A 10 : 836 : 29 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Molčan Štefan
29 5 So 28.10.2017
17:00
Jakubova Voľa A        
42 6 So 4.11.2017
17:00
Jakubova Voľa AKamenica A 11 : 738 : 28 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
44 7 So 11.11.2017
16:30
Sabinov BJakubova Voľa A 10 : 834 : 31 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Krehlík Jozef
55 8 So 18.11.2017
17:00
Jakubova Voľa ATJ Pečovská N.Ves A 13 : 539 : 19 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
59 9 Pá 24.11.2017
19:00
Krivany AJakubova Voľa A 7 : 1125 : 36 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Timko Milan st.
68 10 So 2.12.2017
17:00
Jakubova Voľa AŠarišské Michaľany C 12 : 637 : 25 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
74 11 So 9.12.2017
17:00
Jakubova Voľa ASTK Torysa B 12 : 638 : 23 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
81 12 So 16.12.2017
17:00
Jakubova Voľa AŠ. Dravce A 9 : 929 : 34 Remíza Oficiální Oficiální
Andrus M.