Vitajte na stránkach TJ Sokol Jakubova Voľa

 

 

 

 

Jar:2018   Pol.  
Jakubova Voľa-Lipany B
 Góly:Hricišin
1:1 1:1  
Poloma-Jakubova Voľa
 Góly:Hricišin
2:0 1:0  
Jakubova Voľa-Jakubovan
Góly:Hricišin,Juraško,Kamenec V.
 
3:0 1:0  
Jarovnice-Jakubova Voľa      
       
       
       
       
       

 

Naši strelci  
Richard Andreanský 5
Peter Futej 2
Marián Hricišin 2
Tomaš Futej 1
Lukáš Juraško 1
   
 
Tabuľka 8.B LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV
 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
K
+/-
FP
1   TJ Družstevník Jakubovany 11 8 1 2 32:14 25 10 7 25.2
2   FK ROMA Jarovnice 10 7 2 1 25:14 23 9 8 24
3   I. FK Krivany 11 7 1 3 24:15 22 8 7 24.2
4 ŠK Odeva Lipany B 11 4 4 3 15:15 16 7 -2 23.8
5   TJ PODHORAN POLOMA 11 4 1 6 17:24 13 6 -2 24.4
6 FK TJ Sokol Brezovica 10 3 2 5 25:18 11 5 -4 40.4
7 FK Požiarnik Medzany 10 3 2 5 19:26 11 4 -4 41
8 TJ Sokol ŠM Jakubova Voľa 11 2 3 6 13:23 9 3 -9 16.8
9   OFK STRÁŽAN Hubošovce 11 1 2 8 9:30 5 2 -10 24.2
10   FK Javorina Krásna Lúka(odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 1 0 0
 
Stolný Tenis:
OSST Sabinov - 5. liga, muži 2017/2018
Export do PDF Export do MS Excel Tisk
PDF Excel Tisk
Tabulka soutěže po  kole - 5.Liga Muži
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Postupující Jakovany A 20 19 0 1 268:92 58
2.   Š. Dravce A 20 18 1 1 252:108 57
3.   Jakubova Voľa A 20 14 1 5 232:126 49
4.   Dubovica A 20 12 2 6 217:143 46
5.   Kamenica A 20 11 0 9 185:173 42
6.   Krivany A 21 10 1 10 202:176 42
7.   Šarišské Michaľany C 20 9 1 10 172:188 39
8.   TJ Pečovská N.Ves A 21 9 0 12 141:237 39
9.   Sabinov B 20 8 2 10 182:178 38
10.   STK Torysa B 20 8 1 11 183:177 37
11.   STK Lipany B 21 5 1 15 118:256 32
12.   Dubovica B 19 2 0 17 110:232 23
13.   Sabinov C 20 0 2 18 92:268 22
 
5.Liga Muži
Číslo Kolo Datum Mužstva Výsledek Body Status Rozhodčí
3 1 So 30.9.2017
17:00
Jakubova Voľa ASabinov C 17 : 153 : 5 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
13 2 So 7.10.2017
17:00
STK Lipany BJakubova Voľa A 3 : 1514 : 46 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Triščik Ján
16 3 So 14.10.2017
17:00
Jakovany AJakubova Voľa A 11 : 738 : 27 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Dujava Marián
28 4 So 21.10.2017
17:00
Dubovica AJakubova Voľa A 10 : 836 : 29 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Molčan Štefan
29 5 So 28.10.2017
17:00
Jakubova Voľa A        
42 6 So 4.11.2017
17:00
Jakubova Voľa AKamenica A 11 : 738 : 28 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
44 7 So 11.11.2017
16:30
Sabinov BJakubova Voľa A 10 : 834 : 31 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Krehlík Jozef
55 8 So 18.11.2017
17:00
Jakubova Voľa ATJ Pečovská N.Ves A 13 : 539 : 19 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
59 9 Pá 24.11.2017
19:00
Krivany AJakubova Voľa A 7 : 1125 : 36 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Timko Milan st.
68 10 So 2.12.2017
17:00
Jakubova Voľa AŠarišské Michaľany C 12 : 637 : 25 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
74 11 So 9.12.2017
17:00
Jakubova Voľa ASTK Torysa B 12 : 638 : 23 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
81 12 So 16.12.2017
17:00
Jakubova Voľa AŠ. Dravce A 9 : 929 : 34 Remíza Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
89 13 So 20.1.2018
16:00
Dubovica BJakubova Voľa A 4 : 1415 : 45 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Karabinoš Ján
154 14 So 27.1.2018
16:30
Sabinov CJakubova Voľa A 5 : 1322 : 39 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Čabak Martin
164 15 So 3.2.2018
17:00
Jakubova Voľa ASTK Lipany B 10 : 632 : 22 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
167 16 So 10.2.2018
16:00
Jakubova Voľa AJakovany A 7 : 1126 : 41 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
179 17 So 17.2.2018
17:00
Jakubova Voľa ADubovica A 6 : 1225 : 39 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
180 18 So 24.2.2018
17:00
Jakubova Voľa A        
193 19 So 3.3.2018
17:00
Kamenica AJakubova Voľa A 2 : 1613 : 49 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Rozkoš Jozef
195 20 So 10.3.2018
17:00
Jakubova Voľa ASabinov B 14 : 446 : 24 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
206 21 So 17.3.2018
17:00
TJ Pečovská N.Ves AJakubova Voľa A 1 : 1710 : 53 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Cvanciger Ján
210 22 So 24.3.2018
17:00
Jakubova Voľa AKrivany A 12 : 642 : 27 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M
 

 

 

5.Liga Muži
Číslo Kolo Datum Mužstva Výsledek Body Status Rozhodčí
3 1 So 30.9.2017
17:00
Jakubova Voľa ASabinov C 17 : 153 : 5 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
13 2 So 7.10.2017
17:00
STK Lipany BJakubova Voľa A 3 : 1514 : 46 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Triščik Ján
16 3 So 14.10.2017
17:00
Jakovany AJakubova Voľa A 11 : 738 : 27 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Dujava Marián
28 4 So 21.10.2017
17:00
Dubovica AJakubova Voľa A 10 : 836 : 29 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Molčan Štefan
29 5 So 28.10.2017
17:00
Jakubova Voľa A        
42 6 So 4.11.2017
17:00
Jakubova Voľa AKamenica A 11 : 738 : 28 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
44 7 So 11.11.2017
16:30
Sabinov BJakubova Voľa A 10 : 834 : 31 Prohra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Krehlík Jozef
55 8 So 18.11.2017
17:00
Jakubova Voľa ATJ Pečovská N.Ves A 13 : 539 : 19 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
59 9 Pá 24.11.2017
19:00
Krivany AJakubova Voľa A 7 : 1125 : 36 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Timko Milan st.
68 10 So 2.12.2017
17:00
Jakubova Voľa AŠarišské Michaľany C 12 : 637 : 25 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
74 11 So 9.12.2017
17:00
Jakubova Voľa ASTK Torysa B 12 : 638 : 23 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
81 12 So 16.12.2017
17:00
Jakubova Voľa AŠ. Dravce A 9 : 929 : 34 Remíza Oficiální Oficiální
Andrus M.
Daňko Ján
89 13 So 20.1.2018
16:00
Dubovica BJakubova Voľa A 4 : 1415 : 45 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Karabinoš Ján
154 14 So 27.1.2018
16:30
Sabinov CJakubova Voľa A 5 : 1322 : 39 Výhra Oficiální Oficiální
Andrus M.
Čabak Martin
164 15 So 3.2.2018
17:00
Jakubova Voľa ASTK Lipany B 9 : 6 Výhra Předběžný Předběžný